Team De Maashorst

Team De Maashorst

Het team bestaat uit medewerkers van de deelnemende organisaties van het Bestuurlijk Regieteam. Zij ondersteunen en krijgen opdrachten van de Stichting.

Bart van Dijk  Wim van Maaren Kelly van Lith
bart.van.dijk@demaashorst.nl  wim.van.maaren@demaashorst.nl  kelly.van.lith@demaashorst.nl
 Maashorst Manager  Financiën  Communicatie
Marieke Melten Hester Berns  Merian van den Berg
marieke.melten@demaashorst.nl hester.berns@demaashorst.nl  merian.van.den.berg@demaashorst.nl
Communicatie Projectleider Natuur Secretariaat