Programmabureau

Programmabureau

Het programmabureau bestaat uit medewerkers van de deelnemende organisaties van het Bestuurlijk Regieteam. Het programmabureau ondersteunt en krijgt opdrachten van de Stichting.

Harry van der Burgt  Wim van Maaren Kelly van Lith Marieke Melten
harry.van.der.burgt@demaashorst.nl  wim.van.maaren@demaashorst.nl  kelly.van.lith@demaashorst.nl  marieke.melten@demaashorst.nl
 Kwartiermaker  Financiën  Communicatie  Communicatie
Hester Berns Marloes de Ruiter Merian van den Berg
hester.berns@demaashorst.nl marloes.de.ruiter@demaashorst.nl merian.van.den.berg@demaashorst.nl
Projectleider Natuur Projectleider Landschap van Allure Secretariaat