Team De Maashorst

Team De Maashorst

Het team ondersteunt en krijgt opdrachten van de Stichting.

             
Bart van Dijk      Wim van Maaren     Hester Berns      
bart.van.dijk@demaashorst.nl      wim.van.maaren@demaashorst.nl     hester.berns@demaashorst.nl      
 Maashorst Manager      Financiën     Projectleider Natuur      
Jack Monde Nancy Moerenhout René Jetten
jack.monde@demaashorst.nl nancy.moerenhout@demaashorst.nl rene.jetten@demaashorst.nl
Communicatie Adviseur Project Assistent Relatiebeheer Ondernemers
     
Marcel Geurts
M.Geurts@oss.nl
Beheer