Programmabureau

Programmabureau

Het programmabureau bestaat uit medewerkers van de deelnemende organisaties van het Bestuurlijk Regieteam. Het programmabureau ondersteunt en krijgt opdrachten van de Stichting.

Bart van Dijk  Wim van Maaren Kelly van Lith Marieke Melten
bart.van.dijk@demaashorst.nl  wim.van.maaren@demaashorst.nl  kelly.van.lith@demaashorst.nl  marieke.melten@demaashorst.nl
 Maashorst Manager  Financiën  Communicatie  Communicatie
Hester Berns Wout Janssen & Jose van Nieuwpoort Merian van den Berg
hester.berns@demaashorst.nl wout.janssen@demaashorst.nl
jose.van.nieuwpoort@demaashorst.nl
merian.van.den.berg@demaashorst.nl
Projectleider Natuur Projectleiders a.i. GeoPark en Maashorst Bezoekerscentrum Secretariaat