Programmabureau

Programmabureau

Het programmabureau bestaat uit medewerkers van de deelnemende organisaties van het Bestuurlijk Regieteam. Het programmabureau ondersteunt en krijgt opdrachten van de Stichting.

 

 Janny Straatsma janny.straatsma@demaashorst.nl  programmamanager
 Wim van Maaren wim.van.maaren@demaashorst.nl  financiën
 Kelly van Lith kelly.van.lith@demaashorst.nl  communicatie
 Hester Berns hester.berns@demaashorst.nl  projectleider Natuur
 Marloes de Ruiter marloes.de.ruiter@demaashorst.nl  projectleider Landschap van Allure
 Merian van den Berg merian.van.den.berg@demaashorst.nl  secretariaat

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Google+Email this to someone